ANASAYFA FİRMAMIZ MAKİNE PARKURUMUZ ÜRÜNLERİMİZ RESİMLERİMİZ İLETİŞİM

   

 

Firmamız 1976 yılında iki ortaklı olmak üzere merkezi Çanakkale - Biga'da kurulmuştur. 1990 yılından itibaren günün gelişen teknolojisine ayak uydurarak yeni yatırımlar yapmış, mevcut makine parkurunu zenginleştirmiş, gerekli kalite seviyesini yükselterek bugün ki mevcut 350 m2  alandaki yeni binasına taşınmıştır. Bugün halen yeni binamızda müşterilerimiz için gerekli ürün ve hizmeti, kaliteli, istikrarlı ve üstün teknoloji ile vermektedir.

Fabrikamızda müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları en kısa zamanda, kalite seviyesine bağlı olarak imalat yapılmakta, 0,30 mm den, 30,00 mm'e kadar her türlü baskı (helezon) yaylar, çekme (çekici) yaylar,  kurma yaylar, tel form yaylar, trambolin yayları, zirai alet yayları, paslanmaz-krom yaylar kapı kolu yayları, çiroz yayları, yaylı pim, sekman, D kopilya (gupilya), firkete, elek yayı, kelepçe yayların üretimini yapmakta ve başta otomotiv sanayi olmak üzere elektrik-elektronik sanayi, plastik sanayi, doğalgaz ekipmanları, beyaz eşya endüstrisi ve tarım aletleri sektörüne hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak prensibimiz olup tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak önceliğimizdir. Daima kalitede, hizmette ve ilişkilerimizde en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. sahip olduğumuz bu imajı korumak ise temel ilkemizdir.

 YAY-PA'da HİZMETTE SINIR YOKTUR.

 Feridun Aytan

 

 

 
 

 YAY-PA   Çelik Yay Sanayi

  İMALAT ve PAZARLAMA

ADRES :  2 Nolu Sanayi Sitesi 11. Blok No: 1  BİGA / ÇANAKKALE
TELEFONLAR :  +90 286 316 27 26

GSM :

+90 532 383 50 87
FAKS :  +90 286 316 46 54

E-Mail :

 yaypa17@gmail.com  -   iletisim@yaypa.net